AKK TX3000AC 5.8GHz 3000mW FPV Videozender voor Racing Drones
FPV-VTX
41 Meningen
Contact opnemen
AKK TX3000AC 3W 5.8GHz 80CH videotransmitter voor FPV Racing Rush RC Quadcopter Productoverzicht De AKK TX3000AC is een high performance 5,8GHz video zender speciaal ontworpen voor FPV race RC ... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.
Contact opnemen
Meer informatie
Gerelateerde video's
Kimpok Ultra Long Range 3W FPV VTX Videotransmitter met 64CH Lage Latentie en Instelbaar Vermogen 00:41
Kimpok Ultra Long Range 3W FPV VTX Videotransmitter met 64CH Lage Latentie en Instelbaar Vermogen
FPV-VTX
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 2W VTX Drone-accessoire Videozender Schakelbaar vermogen 25mW / 2000mW FPV VTX 8CH Beeldtransmissie Shenzhen Made 00:18
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 2W VTX Drone-accessoire Videozender Schakelbaar vermogen 25mW / 2000mW FPV VTX 8CH Beeldtransmissie Shenzhen Made
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 1.5W VTX Drone Accessoire Videozender FPV VTX 8CH Beeldtransmissie Gemaakt in Shenzhen 00:18
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 1.5W VTX Drone Accessoire Videozender FPV VTX 8CH Beeldtransmissie Gemaakt in Shenzhen