ALV5000AC 6.1G 7.2G 5000mW UAV VTX 64 Channels High Power Support IRC Tramp Drone 7G VTX
FPV-VTX
382 Meningen
Contact opnemen
ALV5000AC 6.1G 7.2G 5000mW UAV VTX 64 Channels High Power Support IRC Tramp Drone 7G VTX I. Transmitter Specifications 1. 7.2GHz 60CH: 6110MHz-7210MHz; 2. Max power: 5W(25mW,2.5W, 5W,adjustable); 3. ... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.
Contact opnemen
Meer informatie
Gerelateerde video's
Kimpok Ultra Long Range 3W FPV VTX Videotransmitter met 64CH Lage Latentie en Instelbaar Vermogen 00:41
Kimpok Ultra Long Range 3W FPV VTX Videotransmitter met 64CH Lage Latentie en Instelbaar Vermogen
FPV-VTX
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 2W VTX Drone-accessoire Videozender Schakelbaar vermogen 25mW / 2000mW FPV VTX 8CH Beeldtransmissie Shenzhen Made 00:18
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 2W VTX Drone-accessoire Videozender Schakelbaar vermogen 25mW / 2000mW FPV VTX 8CH Beeldtransmissie Shenzhen Made
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 1.5W VTX Drone Accessoire Videozender FPV VTX 8CH Beeldtransmissie Gemaakt in Shenzhen 00:18
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 1.5W VTX Drone Accessoire Videozender FPV VTX 8CH Beeldtransmissie Gemaakt in Shenzhen
Kimpok ALV3304AC 64-kanaals 3,3 GHz 4W analoge videozender voor lange-afstand UAV-beeldoverdracht 00:31
Kimpok ALV3304AC 64-kanaals 3,3 GHz 4W analoge videozender voor lange-afstand UAV-beeldoverdracht
De videozender van FPV
ALV3360AC Draadloze Videozender met hoog vermogen, 2000mW/6000mW uitgang, 64 kanalen en 6W RF-vermogen 00:39
ALV3360AC Draadloze Videozender met hoog vermogen, 2000mW/6000mW uitgang, 64 kanalen en 6W RF-vermogen
T67 Drone Analog Wireless Video Transmitter - 7W High Power, 6,1-7,2 GHz Multi-Band Productbeschrijving 00:51
T67 Drone Analog Wireless Video Transmitter - 7W High Power, 6,1-7,2 GHz Multi-Band Productbeschrijving
ALV5000AC 6.1-7.2GHz 60-kanaals FPV VTX videozender met 5W instelbaar vermogen voor race drones 00:37
ALV5000AC 6.1-7.2GHz 60-kanaals FPV VTX videozender met 5W instelbaar vermogen voor race drones
FPV 2.2G 1.6W VTX Videozender 25mW 200mW 1600mW 00:27
FPV 2.2G 1.6W VTX Videozender 25mW 200mW 1600mW
1.2G 4.5W draadloze videotransmitter 16CH UAV VTX-module RC FPV Drone-onderdelen Beeldtransmissie 00:34
1.2G 4.5W draadloze videotransmitter 16CH UAV VTX-module RC FPV Drone-onderdelen Beeldtransmissie
2.2G 4.5W UAV VTX Drone Accessoires Verzender voor simulatie van vliegtuigen op lange afstand 2.2G VTX 00:44
2.2G 4.5W UAV VTX Drone Accessoires Verzender voor simulatie van vliegtuigen op lange afstand 2.2G VTX
1,7 GHz 6W Drone Video Zender en Ontvanger Kit Krachtige FPV Transmissie 00:32
1,7 GHz 6W Drone Video Zender en Ontvanger Kit Krachtige FPV Transmissie